| LENGTH | 46.00 см |
| Brand | BISK |
| MODEL: | PASSION |
| KIND OF BATH ACCESSORIES: | TOWEL RAIL |
| MATERIAL: | НИКЕЛ |
| LENGTH: | 46.00 см |
| SELECTION: | PASSION |
| EAN | 5901487035767 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| LENGTH | 46.00 см |
| Brand | BISK |
| MODEL: | PASSION |
| KIND OF BATH ACCESSORIES: | TOWEL RAIL |
| MATERIAL: | НИКЕЛ |
| LENGTH: | 46.00 см |
| SELECTION: | PASSION |
| EAN | 5901487035767 |