| TYPE OF ACCESSORY | SCISSOR |
| SIZE SM | 10.50 см |
| Brand | SINGER |
| MODEL: | 10.5см |
| TYPE OF ACCESSORY: | SCISSOR |
| SIZE SM: | 10.50 см |
| MATERIAL: | МЕТАЛ |
| EAN | 8012267881263 |





2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today
| TYPE OF ACCESSORY | SCISSOR |
| SIZE SM | 10.50 см |
| Brand | SINGER |
| MODEL: | 10.5см |
| TYPE OF ACCESSORY: | SCISSOR |
| SIZE SM: | 10.50 см |
| MATERIAL: | МЕТАЛ |
| EAN | 8012267881263 |