| LENGTH | 100.00 mm |
| Brand | DAEWOO |
| MODEL: | DCC4-1 |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | CHAIN |
| LENGTH: | 100.00 mm |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.050 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЗА МОДЕЛ DALMCH18-1 |
| EAN | 7799034133169 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| LENGTH | 100.00 mm |
| Brand | DAEWOO |
| MODEL: | DCC4-1 |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | CHAIN |
| LENGTH: | 100.00 mm |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.050 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЗА МОДЕЛ DALMCH18-1 |
| EAN | 7799034133169 |