| DIAMETER MM | 2.40 мм |
| Brand | UNIVERSAL |
| MODEL: | 2.4 ММ 15 М |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | CORD |
| THREAD LENGTH: | 15.00 м |
| DIAMETER MM: | 2.40 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | КРЪГЪЛ ПРОФИЛ |
| EAN | 7391736014854 |



| DIAMETER MM | 2.40 мм |
| Brand | UNIVERSAL |
| MODEL: | 2.4 ММ 15 М |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | CORD |
| THREAD LENGTH: | 15.00 м |
| DIAMETER MM: | 2.40 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | КРЪГЪЛ ПРОФИЛ |
| EAN | 7391736014854 |