| ДИАМЕТЪР MM | 2.40 мм |
| Марка | UNIVERSAL |
| МОДЕЛ: | 2.4 ММ 15 М |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | КОРДА |
| ДЪЛЖИНА НА КОРДАТА: | 15.00 м |
| ДИАМЕТЪР MM: | 2.40 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | КРЪГЪЛ ПРОФИЛ |
| EAN | 7391736014854 |



| ДИАМЕТЪР MM | 2.40 мм |
| Марка | UNIVERSAL |
| МОДЕЛ: | 2.4 ММ 15 М |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | КОРДА |
| ДЪЛЖИНА НА КОРДАТА: | 15.00 м |
| ДИАМЕТЪР MM: | 2.40 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | КРЪГЪЛ ПРОФИЛ |
| EAN | 7391736014854 |