| THICKNESS | 3.00 мм |
| LENGTH | 10000.00 мм |
| DIAMETER MM | 3.00 мм |
| DIAMETER MM | 3.00 мм |
| Brand | UNIVERSAL |
| MODEL: | 3 ММ 10 М |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | CORD |
| THICKNESS: | 3.00 мм |
| LENGTH: | 10000.00 мм |
| THREAD LENGTH: | 10.00 м |
| DIAMETER MM: | 3.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | КРЪГЪЛ ПРОФИЛ |
| MODEL: | 3 ММ 10 М |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | CORD |
| THREAD LENGTH: | 10.00 м |
| DIAMETER MM: | 3.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | КРЪГЪЛ ПРОФИЛ |
| EAN | 7391736014861 |


