| ДЕБЕЛИНА | 3.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 10000.00 мм |
| ДИАМЕТЪР MM | 3.00 мм |
| ДИАМЕТЪР MM | 3.00 мм |
| Марка | UNIVERSAL |
| МОДЕЛ: | 3 ММ 10 М |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | КОРДА |
| ДЕБЕЛИНА: | 3.00 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 10000.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА КОРДАТА: | 10.00 м |
| ДИАМЕТЪР MM: | 3.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | КРЪГЪЛ ПРОФИЛ |
| МОДЕЛ: | 3 ММ 10 М |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | КОРДА |
| ДЪЛЖИНА НА КОРДАТА: | 10.00 м |
| ДИАМЕТЪР MM: | 3.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | КРЪГЪЛ ПРОФИЛ |
| EAN | 7391736014861 |


