| DIAMETER MM | 1.65 мм |
| Brand | RAIDER |
| MODEL: | 1.65 ММ 15 М |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | CORD |
| THREAD LENGTH: | 15.00 м |
| DIAMETER MM: | 1.65 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | КРЪГЪЛ ПРОФИЛ |
| EAN | 3800123151859 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| DIAMETER MM | 1.65 мм |
| Brand | RAIDER |
| MODEL: | 1.65 ММ 15 М |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | CORD |
| THREAD LENGTH: | 15.00 м |
| DIAMETER MM: | 1.65 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | КРЪГЪЛ ПРОФИЛ |
| EAN | 3800123151859 |