| LENGTH | 320.00 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | 320/ 32 |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | BLADE |
| LENGTH: | 320.00 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.300 kg |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.340 kg |
| EAN | 3165140717755 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| LENGTH | 320.00 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | 320/ 32 |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | BLADE |
| LENGTH: | 320.00 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.300 kg |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.340 kg |
| EAN | 3165140717755 |