| DIAMETER MM | 2.40 mm |
| Brand | DAEWOO |
| MODEL: | 2.4 ММ 15 М |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | CORD |
| THREAD LENGTH: | 15.00 m |
| DIAMETER MM: | 2.40 mm |
| ADDITIONAL INFORMATION: | КРЪГЪЛ ПРОФИЛ |
| EAN | 7799034025235 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| DIAMETER MM | 2.40 mm |
| Brand | DAEWOO |
| MODEL: | 2.4 ММ 15 М |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | CORD |
| THREAD LENGTH: | 15.00 m |
| DIAMETER MM: | 2.40 mm |
| ADDITIONAL INFORMATION: | КРЪГЪЛ ПРОФИЛ |
| EAN | 7799034025235 |