| DIAMETER MM | 255.00 mm |
| Brand | DAEWOO |
| MODEL: | 255 мм |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | BLADE |
| DIAMETER MM: | 255.00 mm |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.200 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 3 ЛЪЧА |
| EAN | 7799034025297 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| DIAMETER MM | 255.00 mm |
| Brand | DAEWOO |
| MODEL: | 255 мм |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | BLADE |
| DIAMETER MM: | 255.00 mm |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.200 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 3 ЛЪЧА |
| EAN | 7799034025297 |