| DIAMETER MM | 3.00 мм |
| Brand | FERROS TOOLS |
| MODEL: | 3 ММ 2 М |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | SPOOL WITH CUTTING LINE |
| THREAD LENGTH: | 2.00 м |
| DIAMETER MM: | 3.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЗА МОТОРНА КОСА |
| EAN | 3800148455758 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| DIAMETER MM | 3.00 мм |
| Brand | FERROS TOOLS |
| MODEL: | 3 ММ 2 М |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | SPOOL WITH CUTTING LINE |
| THREAD LENGTH: | 2.00 м |
| DIAMETER MM: | 3.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЗА МОТОРНА КОСА |
| EAN | 3800148455758 |