| DIAMETER MM | 255.00 мм |
| MATERIAL | СТОМАНА |
| Brand | PREMIUM |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | BLADE |
| DIAMETER MM: | 255.00 мм |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ДИАМЕТЪР ОТВОР: 25.4 ММ |
| EAN | 3800138243426 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| DIAMETER MM | 255.00 мм |
| MATERIAL | СТОМАНА |
| Brand | PREMIUM |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | BLADE |
| DIAMETER MM: | 255.00 мм |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ДИАМЕТЪР ОТВОР: 25.4 ММ |
| EAN | 3800138243426 |