| DIAMETER MM | 2.40 мм |
| Brand | PREMIUM |
| MODEL: | 2.4 ММ 15 М |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | CORD |
| THREAD LENGTH: | 15.00 м |
| DIAMETER MM: | 2.40 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ПРОФИЛ: КВАДРАТ |
| EAN | 3800138227327 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| DIAMETER MM | 2.40 мм |
| Brand | PREMIUM |
| MODEL: | 2.4 ММ 15 М |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | CORD |
| THREAD LENGTH: | 15.00 м |
| DIAMETER MM: | 2.40 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ПРОФИЛ: КВАДРАТ |
| EAN | 3800138227327 |