| THICKNESS | 4.00 мм |
| Brand | PREMIUM |
| MODEL: | 4.0 MM |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | FOR SHARPENING |
| THICKNESS: | 4.00 мм |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.100 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ТВЪРДОСТ: 50HRC |
| EAN | 3800138248803 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| THICKNESS | 4.00 мм |
| Brand | PREMIUM |
| MODEL: | 4.0 MM |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | FOR SHARPENING |
| THICKNESS: | 4.00 мм |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.100 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ТВЪРДОСТ: 50HRC |
| EAN | 3800138248803 |