| LENGTH | 400.00 мм |
| PITCH LENGTH | 3/8 |
| Brand | RAIDER |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | SPLINT |
| LENGTH: | 400.00 мм |
| PITCH LENGTH: | 3/8 |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.640 kg |
| EAN | 3800123162718 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| LENGTH | 400.00 мм |
| PITCH LENGTH | 3/8 |
| Brand | RAIDER |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | SPLINT |
| LENGTH: | 400.00 мм |
| PITCH LENGTH: | 3/8 |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.640 kg |
| EAN | 3800123162718 |