| DIAMETER MM | 52.00 mm |
| CONNECTION THREAD | 1/4" |
| ADDITIONAL INFORMATION | МАКС НАЛЯГАНЕ: 6 BAR |
| Brand | TIP |
| MODEL: | 31003 |
| DIAMETER MM: | 52.00 mm |
| CONNECTION THREAD: | 1/4" |
| ADDITIONAL INFORMATION: | МАКС НАЛЯГАНЕ: 6 BAR |
| EAN | 4011458310036 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| DIAMETER MM | 52.00 mm |
| CONNECTION THREAD | 1/4" |
| ADDITIONAL INFORMATION | МАКС НАЛЯГАНЕ: 6 BAR |
| Brand | TIP |
| MODEL: | 31003 |
| DIAMETER MM: | 52.00 mm |
| CONNECTION THREAD: | 1/4" |
| ADDITIONAL INFORMATION: | МАКС НАЛЯГАНЕ: 6 BAR |
| EAN | 4011458310036 |