| LENGTH | 250.00 мм |
| CONNECTION THREAD | 1'' |
| ADDITIONAL INFORMATION | МАКС.РАБОТНО НАЛЯГАНЕ: 5.5 BAR |
| Brand | EINHELL |
| MODEL: | VF 25 |
| LENGTH: | 250.00 мм |
| CONNECTION THREAD: | 1'' |
| ADDITIONAL INFORMATION: | МАКС.РАБОТНО НАЛЯГАНЕ: 5.5 BAR |
| EAN | 4006825549195 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| LENGTH | 250.00 мм |
| CONNECTION THREAD | 1'' |
| ADDITIONAL INFORMATION | МАКС.РАБОТНО НАЛЯГАНЕ: 5.5 BAR |
| Brand | EINHELL |
| MODEL: | VF 25 |
| LENGTH: | 250.00 мм |
| CONNECTION THREAD: | 1'' |
| ADDITIONAL INFORMATION: | МАКС.РАБОТНО НАЛЯГАНЕ: 5.5 BAR |
| EAN | 4006825549195 |