| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| VOLTAGE | 18 V |
| MAXIMUM TORQUE | 50.00 nm |
| NUMBER OF GEARS | 2 |
| BATTERY CAPACITY | 2.00 Ah |
| BATTERY COUNT | 2 |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| Brand | BOSCH PROFESSIONAL |
| MODEL: | GSR 185 Li |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| VOLTAGE: | 18 V |
| BATTERY LEVEL INDICATOR: | Yes |
| MAXIMUM TORQUE: | 50.00 nm |
| NUMBER OF TORQUE STEPS: | 21 |
| IDLE SPEED 1/min: | 0-500/0-1900 |
| NUMBER OF GEARS: | 2 |
| DRILLING CAPACITY IN WOOD: | 35 мм |
| BATTERY INCLUDED: | Yes |
| CHARGER: | Yes |
| BATTERY CAPACITY: | 2.00 Ah |
| BATTERY CAPACITY 2: | 2.00 Ah |
| BATTERY COUNT: | 2 |
| LED LAMP: | Yes |
| TOOL CASE: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 3.000 kg |
| SUITABLE FOR: | PROFFESIONAL USE |
| ADDITIONAL INFORMATION: | МЕТАЛЕН ПАТРОННИК |
| WARRANTY: | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4059952560120 |









