MICROLIFE A7 TOUCH
AFIB технология
Microlife BP A7 Touch BT съчетава удобен за потребителя сензорен екран с иновативните и точни технологии за кръвно налягане на Microlife. Апаратът за кръвно налягане BP A7 Touch BT, проверява за предсърдно мъждене, когато измервате кръвното си налягане у дома, като използва известната технологията AFIBsens.
Проследете и анализирайте здравето си
Микролайф BP A7 Touch BT идва с лесен за използване софтуер за вашия компютър. Чрез анализатора на данни - BP Analyser + и софтуера на апарата BPA+ - имате възможност да получите изчерпателна и дългосрочна информация на измерените стойности на кръвно налягане. Проследяването, анализирането и разбирането на здравословното състояние е повече от сигурно и надеждно.
МАМ технология
Патентованата МАМ технология на Microlife, извършва автоматично тройно измерване за медицински точен резултат, съобразено с приетите правила от СЗО. Устройството ви позволява да съхранявате до 99 показания за двама потребители. Освен това позволява на трети човек да измери кръвното си налягане, без да се съхраняват резултатите.
Мобилно приложение
Можете също така да получите достъп до вашите здравни стойности чрез приложението „Microlife Connected Health+“. Bluetooth връзка с мобилното приложение ще ви помогне да проверите и анализирате отчетените резултати. Можете бързо и лесно да проследявате своя здравен статус по-всяко време и навсякъде.
| CUFF SIZE | 42.00 см |
| Brand | MICROLIFE |
| MODEL: | A7 TOUCH B |
| CUFF SIZE: | 42.00 см |
| BATTERY TYPE: | ААА |
| WARRANTY: | 132 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.040 kg |
| EAN | 4719003343446 |








