| TOTALPOWER | 100 W |
| USB | Yes |
| BLUETOOTH | Yes |
| Brand | JVC |
| MODEL: | MX-E325B-DAB |
| TYPE AUDIO SYSTEM: | Mini |
| TOTALPOWER: | 100 W |
| PLAY MODES: | CD, MP3 |
| RADIO TUNER: | FM |
| USB: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| AUX IN: | Yes |
| WEIGHT: | 11 КГ |
| EAN | 4975769488498 |



i
"" Today
| TOTALPOWER | 100 W |
| USB | Yes |
| BLUETOOTH | Yes |
| Brand | JVC |
| MODEL: | MX-E325B-DAB |
| TYPE AUDIO SYSTEM: | Mini |
| TOTALPOWER: | 100 W |
| PLAY MODES: | CD, MP3 |
| RADIO TUNER: | FM |
| USB: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| AUX IN: | Yes |
| WEIGHT: | 11 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4975769488498 |