| ОБЩА МОЩНОСТ | 100 W |
| USB | Да |
| BLUETOOTH | Да |
| Марка | JVC |
| МОДЕЛ: | MX-E325B-DAB |
| ТИП АУДИО СИСТЕМА: | МИНИ |
| ОБЩА МОЩНОСТ: | 100 W |
| ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНИ ФОРМАТИ: | CD, MP3 |
| РАДИО ТУНЕР: | FM |
| USB: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| AUDIO AUX ВХОД: | Да |
| ТЕГЛО: | 11 КГ |
| EAN | 4975769488498 |



i
"" Днес
| ОБЩА МОЩНОСТ | 100 W |
| USB | Да |
| BLUETOOTH | Да |
| Марка | JVC |
| МОДЕЛ: | MX-E325B-DAB |
| ТИП АУДИО СИСТЕМА: | МИНИ |
| ОБЩА МОЩНОСТ: | 100 W |
| ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНИ ФОРМАТИ: | CD, MP3 |
| РАДИО ТУНЕР: | FM |
| USB: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| AUDIO AUX ВХОД: | Да |
| ТЕГЛО: | 11 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4975769488498 |