| TYPE | ON-EAR |
| WIRELESS | Yes |
| COLOUR | РОЗОВ |
| Brand | JVC |
| MODEL: | HAKD10WPE |
| TYPE: | ON-EAR |
| SENSITIVITY: | 85 dB |
| FREQUENCY RANGE: | 20 - 20000 Hz |
| IMPEDANCE: | 20 Ohm |
| WIRELESS: | Yes |
| BATTERY: | ДО 16 ЧАСА |
| COLOUR: | РОЗОВ |
| MICROHPONE: | Yes |
| EAN | 4975769020889 |



i
"" Today
| TYPE | ON-EAR |
| WIRELESS | Yes |
| COLOUR | РОЗОВ |
| Brand | JVC |
| MODEL: | HAKD10WPE |
| TYPE: | ON-EAR |
| SENSITIVITY: | 85 dB |
| FREQUENCY RANGE: | 20 - 20000 Hz |
| IMPEDANCE: | 20 Ohm |
| WIRELESS: | Yes |
| BATTERY: | ДО 16 ЧАСА |
| COLOUR: | РОЗОВ |
| MICROHPONE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4975769020889 |