| PLAYABLE FORMATS | MP3, WMA, FLAC, MKV, H.264 |
| BLUETOOTH | Yes |
| MAX OUTPUT POWER | 4 X 50 W |
| REMOVEABLE FRONT PANEL | No |
| Brand | JVC |
| MODEL: | KW-M560BT |
| PLAYABLE FORMATS: | MP3, WMA, FLAC, MKV, H.264 |
| LCD SIZE: | 6.8" |
| TV TUNER: | No |
| BLUETOOTH: | Yes |
| USB: | Yes |
| MAX OUTPUT POWER: | 4 X 50 W |
| TUNER TYPE: | FM |
| RDS: | Yes |
| RCA OUTPUT: | Yes |
| AUDIO AUX IN: | Yes |
| REPEAT: | Yes |
| RANDOM: | Yes |
| DISPLAY TYPE: | Touchscreen |
| DISPLAY COLOUR: | ВАРИО |
| LIGHTED BUTTONS: | Yes |
| REMOVEABLE FRONT PANEL: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4975769465192 |




