| ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНИ ФОРМАТИ | MP3, WMA, FLAC, MKV, H.264 |
| BLUETOOTH | Да |
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ | 4 X 50 W |
| ПАДАЩ ПРЕДЕН ПАНЕЛ | Не |
| Марка | JVC |
| МОДЕЛ: | KW-M560BT |
| ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНИ ФОРМАТИ: | MP3, WMA, FLAC, MKV, H.264 |
| РАЗМЕР НА LCD ЕКРАНА: | 6.8" |
| TV ТУНЕР: | Не |
| BLUETOOTH: | Да |
| USB: | Да |
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ: | 4 X 50 W |
| ВИД ТУНЕР: | FM |
| RDS: | Да |
| ИЗХОД ЗА ПРЕДУСИЛВАТЕЛ: | Да |
| AUDIO AUX ВХОД: | Да |
| ПОВТОРЕНИЕ НА ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕТ: | Да |
| ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ В СЛУЧАЕН РЕД: | Да |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | Touchscreen |
| ЦВЯТ НА ДИСПЛЕЯ: | ВАРИО |
| ОСВЕТЯВАНЕ НА БУТОНИТЕ: | Да |
| ПАДАЩ ПРЕДЕН ПАНЕЛ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4975769465192 |




