| MAX POWER | 5.3 kW |
| THERMOSTAT | Yes |
| BBQ TYPE | GAS BBQs |
| MATERIAL | СТОМАНА |
| NUMBER OF BURNER | 2.00 БР |
| Brand | HORECANO |
| MODEL: | PERFORMANCE |
| MAX POWER: | 5.3 kW |
| LID: | Yes |
| STAND: | Yes |
| THERMOSTAT: | Yes |
| BBQ TYPE: | GAS BBQs |
| HEIGHT: | 113.00 см |
| LENGTH: | 59.40 см |
| WIDTH: | 111.00 см |
| NUMBER OF BURNER: | 2.00 БР |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЕЛЕКТРОННО ЗАПАЛВАНЕ |
| EAN | 4966098 |


