| BBQ TYPE | CHARCOAL BBQs |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| Brand | GRILL KINGS |
| BBQ TYPE: | CHARCOAL BBQs |
| HEIGHT: | 95.00 см |
| LENGTH: | 130.00 см |
| WIDTH: | 65.00 см |
| MATERIAL: | МЕТАЛ |
| ADDITIONAL INFORMATION: | РЕШЕТКА ЗА ГОТВЕНЕ: 54CM |
| EAN | 8710379921364 |






| BBQ TYPE | CHARCOAL BBQs |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| Brand | GRILL KINGS |
| BBQ TYPE: | CHARCOAL BBQs |
| HEIGHT: | 95.00 см |
| LENGTH: | 130.00 см |
| WIDTH: | 65.00 см |
| MATERIAL: | МЕТАЛ |
| ADDITIONAL INFORMATION: | РЕШЕТКА ЗА ГОТВЕНЕ: 54CM |
| EAN | 8710379921364 |