| POOL TYPE | SECTIONAL |
| DIAMETER | 457 см |
| HEIGHT | 122.00 см |
| CAPACITY LITERS | 16805.00 L |
| Brand | INTEX |
| MODEL: | 26742NP |
| POOL TYPE: | SECTIONAL |
| DIAMETER: | 457 см |
| HEIGHT: | 122.00 см |
| CAPACITY LITERS: | 16805.00 L |
| MATERIAL: | ВИНИЛ |
| WEIGHT: | 73.400 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ФИЛТЪРНА ПОМПА В К-КТА, СТЪЛБА |
| INCLUDED COVER: | Yes |
| INCLUDED LADDER: | Yes |
| FILTER PUMP: | Yes |
| ChemConnect Dispenser: | No |
| COMPATIBLE CARTRIDGE: | 445876, 483355 |
| COMPATIBLE COVER: | 28013 |
| EAN | 6941057418537 |













