| POOL TYPE | SECTIONAL |
| DIAMETER | 305 см |
| HEIGHT | 66.00 см |
| CAPACITY LITERS | 4062.00 L |
| Brand | BESTWAY |
| MODEL: | 56985 |
| POOL TYPE: | SECTIONAL |
| DIAMETER: | 305 см |
| HEIGHT: | 66.00 см |
| CAPACITY LITERS: | 4062.00 L |
| MATERIAL: | PVC |
| WEIGHT: | 13.000 kg |
| INCLUDED COVER: | No |
| INCLUDED GROUND CLOTH: | No |
| FILTER PUMP: | No |
| ChemConnect Dispenser: | No |
| COMPATIBLE CARTRIDGE: | 491669 |
| COMPATIBLE COVER: | 491662, 491668 |
| COMPATIBLE LADDER: | No |
| EAN | 6942138972177 |











