| ТИП НА БАСЕЙНА | СГЛОБЯЕМИ |
| ДИАМЕТЪР | 305 см |
| ВИСОЧИНА | 66.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 4062.00 L |
| Марка | BESTWAY |
| МОДЕЛ: | 56985 |
| ТИП НА БАСЕЙНА: | СГЛОБЯЕМИ |
| ДИАМЕТЪР: | 305 см |
| ВИСОЧИНА: | 66.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ: | 4062.00 L |
| МАТЕРИАЛ: | PVC |
| ТЕГЛО: | 13.000 kg |
| НАЛИЧНО ПОКРИВАЛО: | Не |
| НАЛИЧНА ПОДЛОЖКА: | Не |
| НАЛИЧНА ФИЛТЪРНА ПОМПА: | Не |
| КУТИЯ ЗА ХЛОРНИ ТАБЛЕТКИ: | Не |
| СЪВМЕСТИМ С ФИЛТЪР: | 491669 |
| СЪВМЕСТИМ С ПОКРИВАЛО: | 491662, 491668 |
| СЪВМЕСТИМ СЪС СТЪЛБА: | Не |
| EAN | 6942138972177 |











