| POOL TYPE | SECTIONAL |
| DIAMETER | 427 см |
| HEIGHT | 107.00 см |
| CAPACITY LITERS | 12706.00 L |
| Brand | INTEX |
| MODEL: | 26720NP |
| POOL TYPE: | SECTIONAL |
| DIAMETER: | 427 см |
| HEIGHT: | 107.00 см |
| CAPACITY LITERS: | 12706.00 L |
| MATERIAL: | ВИНИЛ |
| WEIGHT: | 61.700 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ФИЛТЪРНА ПОМПА В К-КТА, СТЪЛБА |
| INCLUDED COVER: | Yes |
| INCLUDED LADDER: | Yes |
| FILTER PUMP: | Yes |
| ChemConnect Dispenser: | No |
| COMPATIBLE CARTRIDGE: | 445876, 483355 |
| EAN | 6941057414355 |














