| KIND | Alkaline |
| TYPE | 9V |
| BLISTER | 1 БР БАТЕРИЯ |
| Brand | DURACELL |
| MODEL: | BASIC 9V |
| KIND: | Alkaline |
| TYPE: | 9V |
| BLISTER: | 1 БР БАТЕРИЯ |
| EAN | 5000394077225 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today
| KIND | Alkaline |
| TYPE | 9V |
| BLISTER | 1 БР БАТЕРИЯ |
| Brand | DURACELL |
| MODEL: | BASIC 9V |
| KIND: | Alkaline |
| TYPE: | 9V |
| BLISTER: | 1 БР БАТЕРИЯ |
| EAN | 5000394077225 |