| ВИД | Алкални |
| ТИП | 9V |
| БЛИСТЕР | 1 БР БАТЕРИЯ |
| Марка | DURACELL |
| МОДЕЛ: | BASIC 9V |
| ВИД: | Алкални |
| ТИП: | 9V |
| БЛИСТЕР: | 1 БР БАТЕРИЯ |
| EAN | 5000394077225 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
| ВИД | Алкални |
| ТИП | 9V |
| БЛИСТЕР | 1 БР БАТЕРИЯ |
| Марка | DURACELL |
| МОДЕЛ: | BASIC 9V |
| ВИД: | Алкални |
| ТИП: | 9V |
| БЛИСТЕР: | 1 БР БАТЕРИЯ |
| EAN | 5000394077225 |