| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | POWER 4 ALL |
| TYPE | БАТЕРИЯ |
| VOLTAGE | 18.00 V |
| BATTERY CAPACITY | 2.50 Ah |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | PBA W-B |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES: | POWER 4 ALL |
| TYPE: | БАТЕРИЯ |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| VOLTAGE: | 18.00 V |
| BATTERY COUNT: | 1 |
| BATTERY CAPACITY: | 2.50 Ah |
| CHARGER INCLUDED: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.330 kg |
| WARRANTY: | 6 MONTHS |
| EAN | 3165140821629 |


