| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | BOSCH PROFESSIONAL 18V |
| TYPE | БАТЕРИЯ |
| VOLTAGE | 18.00 V |
| BATTERY CAPACITY | 4.00 Ah |
| Brand | BOSCH PROFESSIONAL |
| MODEL: | GBA 18 |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES: | BOSCH PROFESSIONAL 18V |
| TYPE: | БАТЕРИЯ |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| VOLTAGE: | 18.00 V |
| BATTERY CAPACITY: | 4.00 Ah |
| CHARGER INCLUDED: | No |
| SUITABLE FOR: | PROFFESIONAL USE |
| ADDITIONAL INFORMATION: | COOLPACK ТЕХНОЛОГИЯ |
| EAN | 3165140730464 |




