| KIND | Charger+Battery |
| BLISTER | 2 БР. ААА / 2 БР. АА |
| Brand | DURACELL |
| MODEL: | CEF14 AA 1300mAh ААА 750mAh |
| KIND: | Charger+Battery |
| BLISTER: | 2 БР. ААА / 2 БР. АА |
| CAPACITY: | 2 X 750 mAh +2 X 1300 mAh |
| CHARGER220V: | Yes |
| CHARGER12V: | No |
| EAN | 5000394114500 |



i
"" Today
| KIND | Charger+Battery |
| BLISTER | 2 БР. ААА / 2 БР. АА |
| Brand | DURACELL |
| MODEL: | CEF14 AA 1300mAh ААА 750mAh |
| KIND: | Charger+Battery |
| BLISTER: | 2 БР. ААА / 2 БР. АА |
| CAPACITY: | 2 X 750 mAh +2 X 1300 mAh |
| CHARGER220V: | Yes |
| CHARGER12V: | No |
| EAN | 5000394114500 |