| CAPACITY | 200 л |
| MOTOR POWER | 1000 W |
| Brand | DENZEL |
| MODEL: | B-200 |
| CAPACITY: | 200 л |
| POWER SUPPLAY: | 220 V |
| MOTOR POWER: | 1000 W |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 4044996181226 |





35.50 € / 69.43 лв. i
"" in 7 days
| CAPACITY | 200 л |
| MOTOR POWER | 1000 W |
| Brand | DENZEL |
| MODEL: | B-200 |
| CAPACITY: | 200 л |
| POWER SUPPLAY: | 220 V |
| MOTOR POWER: | 1000 W |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 4044996181226 |