| КАПАЦИТЕТ | 200 л |
| МОЩНОСТ | 1000 W |
| Марка | DENZEL |
| МОДЕЛ: | B-200 |
| КАПАЦИТЕТ: | 200 л |
| ЗАХРАНВАНЕ: | 220 V |
| МОЩНОСТ: | 1000 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 4044996181226 |





35.50 € / 69.43 лв. i
"" до 7 дни
| КАПАЦИТЕТ | 200 л |
| МОЩНОСТ | 1000 W |
| Марка | DENZEL |
| МОДЕЛ: | B-200 |
| КАПАЦИТЕТ: | 200 л |
| ЗАХРАНВАНЕ: | 220 V |
| МОЩНОСТ: | 1000 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 4044996181226 |