| CAPACITY | 190 л |
| MOTOR POWER | 800 W |
| Brand | KTN |
| MODEL: | VCM190 |
| CAPACITY: | 190 л |
| POWER SUPPLAY: | 220V |
| MOTOR POWER: | 800 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4861508 |





35.50 € / 69.43 лв. i
"" in 7 days
| CAPACITY | 190 л |
| MOTOR POWER | 800 W |
| Brand | KTN |
| MODEL: | VCM190 |
| CAPACITY: | 190 л |
| POWER SUPPLAY: | 220V |
| MOTOR POWER: | 800 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4861508 |