| КАПАЦИТЕТ | 190 л |
| МОЩНОСТ | 800 W |
| Марка | KTN |
| МОДЕЛ: | VCM190 |
| КАПАЦИТЕТ: | 190 л |
| ЗАХРАНВАНЕ: | 220V |
| МОЩНОСТ: | 800 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4861508 |





35.50 € / 69.43 лв. i
"" до 7 дни
| КАПАЦИТЕТ | 190 л |
| МОЩНОСТ | 800 W |
| Марка | KTN |
| МОДЕЛ: | VCM190 |
| КАПАЦИТЕТ: | 190 л |
| ЗАХРАНВАНЕ: | 220V |
| МОЩНОСТ: | 800 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4861508 |