| CAPACITY | 190 л |
| MOTOR POWER | 850 W |
| PRODUCER | ALTRAD LIMEX |
| Brand | LIMEX |
| MODEL: | 190 LS |
| CAPACITY: | 190 л |
| POWER SUPPLAY: | 220V |
| MOTOR POWER: | 850 W |
| PRODUCER: | ALTRAD LIMEX |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3850215060163 |








| CAPACITY | 190 л |
| MOTOR POWER | 850 W |
| PRODUCER | ALTRAD LIMEX |
| Brand | LIMEX |
| MODEL: | 190 LS |
| CAPACITY: | 190 л |
| POWER SUPPLAY: | 220V |
| MOTOR POWER: | 850 W |
| PRODUCER: | ALTRAD LIMEX |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3850215060163 |