| КАПАЦИТЕТ | 190 л |
| МОЩНОСТ | 850 W |
| ФИРМА-ПРОИЗВОДИТЕЛ | ALTRAD LIMEX |
| Марка | LIMEX |
| МОДЕЛ: | 190 LS |
| КАПАЦИТЕТ: | 190 л |
| ЗАХРАНВАНЕ: | 220V |
| МОЩНОСТ: | 850 W |
| ФИРМА-ПРОИЗВОДИТЕЛ: | ALTRAD LIMEX |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3850215060163 |








| КАПАЦИТЕТ | 190 л |
| МОЩНОСТ | 850 W |
| ФИРМА-ПРОИЗВОДИТЕЛ | ALTRAD LIMEX |
| Марка | LIMEX |
| МОДЕЛ: | 190 LS |
| КАПАЦИТЕТ: | 190 л |
| ЗАХРАНВАНЕ: | 220V |
| МОЩНОСТ: | 850 W |
| ФИРМА-ПРОИЗВОДИТЕЛ: | ALTRAD LIMEX |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3850215060163 |