| OPTICAL ZOOM | 100Х |
| Brand | LEVENHUK |
| MODEL: | DISCOVERY SPARK 506 AZ |
| TYPE: | ТЕЛЕСКОП |
| OPTICAL ZOOM: | 100Х |
| OBJECTIVE LENS: | 102 mm |
| FOCAL LENGHT: | 600 mm |
| FOCAL RATIO: | F/12 |
| REPLACEABLE EYE LENS: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5905555012605 |












i
"" Today
| OPTICAL ZOOM | 100Х |
| Brand | LEVENHUK |
| MODEL: | DISCOVERY SPARK 506 AZ |
| TYPE: | ТЕЛЕСКОП |
| OPTICAL ZOOM: | 100Х |
| OBJECTIVE LENS: | 102 mm |
| FOCAL LENGHT: | 600 mm |
| FOCAL RATIO: | F/12 |
| REPLACEABLE EYE LENS: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5905555012605 |