| OPTICAL ZOOM | x228 |
| Brand | LEVENHUK |
| MODEL: | SKYLINE 110S 73800 |
| TYPE: | ТЕЛЕСКОПИ |
| OPTICAL ZOOM: | x228 |
| OBJECTIVE LENS: | 114 mm |
| FOCAL LENGHT: | 900 mm |
| REPLACEABLE EYE LENS: | Yes |
| DIMENSION: | 101 X 43 X 23 СМ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5905555002330 |












i
"" Today
| OPTICAL ZOOM | x228 |
| Brand | LEVENHUK |
| MODEL: | SKYLINE 110S 73800 |
| TYPE: | ТЕЛЕСКОПИ |
| OPTICAL ZOOM: | x228 |
| OBJECTIVE LENS: | 114 mm |
| FOCAL LENGHT: | 900 mm |
| REPLACEABLE EYE LENS: | Yes |
| DIMENSION: | 101 X 43 X 23 СМ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5905555002330 |