| OPTICAL ZOOM | ДО 150х |
| Brand | LEVENHUK |
| MODEL: | SKYLINE BASE 50T |
| TYPE: | ТЕЛЕСКОПИ |
| OPTICAL ZOOM: | ДО 150х |
| OBJECTIVE LENS: | 50 мм |
| FOCAL LENGHT: | 600 мм |
| FOCAL RATIO: | F/12 |
| REPLACEABLE EYE LENS: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 643824215191 |












i
"" Today
| OPTICAL ZOOM | ДО 150х |
| Brand | LEVENHUK |
| MODEL: | SKYLINE BASE 50T |
| TYPE: | ТЕЛЕСКОПИ |
| OPTICAL ZOOM: | ДО 150х |
| OBJECTIVE LENS: | 50 мм |
| FOCAL LENGHT: | 600 мм |
| FOCAL RATIO: | F/12 |
| REPLACEABLE EYE LENS: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 643824215191 |