| NUMBER PARTS IN SET | 9 |
| TOOL SET DESCRIPTION | "PH1, PH2, PH3, PZ1, PZ2, PZ3" |
| TOOL SET DESCRIPTION | "SL 4.5, SL 5.5" |
| TOOL SET DESCRIPTION | МАГНИТЕН ДЪРЖАЧ С БЪРЗА СМЯНА |
| Brand | WURTH |
| NUMBER PARTS IN SET: | 9 |
| TOOL SET DESCRIPTION: | "PH1, PH2, PH3, PZ1, PZ2, PZ3" |
| TOOL SET DESCRIPTION: | "SL 4.5, SL 5.5" |
| TOOL SET DESCRIPTION: | МАГНИТЕН ДЪРЖАЧ С БЪРЗА СМЯНА |
| TOOL MATERIAL: | S2 СТОМАНА |
| EAN | 8605021389732 |


