| POWER | 1000 W |
| WORK LEVELS | 4 |
| JUG CAPACITY | 1.50 L |
| Brand | ARIETE |
| MODEL: | VINTAGE POSITANO |
| TYPE BLENDER: | HIGH SPEED BLENDER |
| POWER: | 1000 W |
| WORK LEVELS: | 4 |
| PULSE FUNCTION: | Yes |
| JUG TYPE: | GLASS |
| JUG CAPACITY: | 1.50 L |
| BLADE MATERIAL: | STAINLESS STEEL |
| SUITABLE FOR CRUSHING ICE: | Yes |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.540 kg |
| EAN | 8003705122796 |














