| МОЩНОСТ | 1000 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 4 |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА | 1.50 L |
| Марка | ARIETE |
| МОДЕЛ: | VINTAGE POSITANO |
| ТИП БЛЕНДЕР: | ВИСОКОСКОРОСТЕН |
| МОЩНОСТ: | 1000 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 4 |
| ФУНКЦИЯ ПУЛС: | Да |
| ВИД НА КАНАТА: | СТЪКЛО |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА: | 1.50 L |
| МАТЕРИАЛ НА НОЖА: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ТРОШЕНЕ НА ЛЕД: | Да |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.540 kg |
| EAN | 8003705122796 |














