| ТИП | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ | 85 W |
| БРОЙ КОНУСИ | 2 |
| Марка | ARIETE |
| МОДЕЛ: | VINTAGE POSITANO |
| ТИП: | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ: | 85 W |
| БРОЙ КОНУСИ: | 2 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.140 kg |
| EAN | 8003705122840 |










i
"" Днес

Серията Vintage на Ariete превръща приготвянето на сок в истинско изживяване. Със своя специфичен ретро силует и пастелни нюанси, тази цитрус преса не е просто уред, а стилно допълнение, което носи уют и характер във Вашия дом.

Мощният мотор и ергономичният дизайн на приставките позволяват лесно и максимално изцеждане на плодове с различен размер. Насладете се на пресен, здравословен сок без излишни усилия, благодарение на практичната система за изстискване.

Дизайнът е разработен с мисъл за потребителя – лесна за разглобяване и почистване, с части, които не заемат излишно място. Стабилната основа и чучурът против капане гарантират чиста работна повърхност по време на приготвяне на Вашите напитки.
| ТИП | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ | 85 W |
| БРОЙ КОНУСИ | 2 |
| Марка | ARIETE |
| МОДЕЛ: | VINTAGE POSITANO |
| ТИП: | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ: | 85 W |
| БРОЙ КОНУСИ: | 2 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.140 kg |
| EAN | 8003705122840 |