| МОЩНОСТ | 800 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| Марка | NUTRIBULLET |
| МОДЕЛ: | NBJ100G |
| ТИП: | СОКОИЗСТИСКВАЧКА |
| МОЩНОСТ: | 800 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ КАНА ЗА СОК: | 0.80 L |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | ЧЕТКА ЗА ПОЧИСТВАНЕ |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.00 м |
| Размери: | 40,7 X 24 X 22,3СМ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 5.020 kg |
| EAN | 8006447000254 |













